Upravit stránku
Útulně vybavená chalupa  nabízí originální luxusní interiér. Plně vybavená prostorná kuchyň s romantickými kachlovými kamny, vč.kávovaru, nová stylová koupelna, WC, 4 x originální pokoj s dobovými klenbami, veškeré povlečení a ručníky samozřejmostí, Wi-Fi internet, TV, hračky, grill, ohniště, dříví, zahradní nábytek, terasa, houpačka, pískoviště, krásná travnatá zahrada se vzrostlými stromy. Okolí je situované v naprostém soukromí, oploceno, s parkováním - 1min chůze je krásný, rozlehlý, volně přístupný les.

Příjezd na chalupu v nástupní den je možný po 15hod. V den odjezdu prosíme chalupu opustit do 10:00 hod dopoledne.

Storno poplatek se hostům účtuje ze zálohové platby. Zálohová platba činí vždy 50 % z celkové ceny pobytu. Rezervaci závazně potvrdíme, po připsání částky zálohy na náš účet (číslo účtu zasíláme na základě písemného potvrzení rezervace). Případné storno pobytu ze strany zájemce, vždy bezodkladně potvrdíme na Váš e-mail. Písemná objednávka je závazná.

Storno poplatky:

  • 20 - 15 dní před příjezdem: 50% zálohy
  • 14 - 8 dní před příjezdem: 80% zálohy
  • 7 a méně dní před příjezdem: 100% zálohy

 

 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti